Vila Panoramo Čiovo
O smeštaju
Na uzvišenju iznad obale, u srcu Okruga Gornjeg, smeštena je Vila Panoramo Čiovo – savremeni dragulj jadranske obale, tik iznad mora, sa pogledom koji obuhvata ostrva Šoltu, Brač, Drvenik i Vis. Udaljena svega 500 metara od plaže, ova luksuzna vila pruža potpunu privatnost, savršeno okruženje za odmor sa porodicom ili prijateljima, i atmosferu u kojoj se more, svetlost i arhitektura prepliću u savršenoj tišini.
Vila je raspoređena na tri etaže i prima do deset gostiju u pet prostranih spavaćih soba, svaka sa svojim modernim kupatilom. Već pri ulasku, goste dočekuje svetao hol sa pogledom koji izlazi na pučinu. Na istom spratu nalazi se i glavna spavaća soba sa king-size krevetom i luksuznim kupatilom koje odiše toplim tonovima i dizajnerskim detaljima. Iznad, na prvom spratu, smeštene su još tri spavaće sobe – svaka sa en-suite kupatilom, prostranim krevetima i dve sa privatnim balkonima s kojih pogled puca ka moru. Poslednja, peta spavaća soba nalazi se na vrhu vile, na drugom spratu, uz sopstvenu malu kuhinju, trpezariju i balkon sa đakuzijem – idealno skrovište u vili za dvoje.
Prizemlje je rezervisano za boravak i druženje. Prostrani dnevni boravak sa modernim sofama i knjigama za opuštanje izlazi direktno na veliku terasu. Tu se nalazi privatni bazen, ležaljke, roštilj i natkriveni deo za obedovanje pod vedrim nebom. Ovaj prostor je centralna tačka vile – mesto gde se dani produžuju u večeri, a večeri u noći ispunjene šumom mora.
Unutra, potpuno opremljena kuhinja sa savremenim aparatima, trpezarija za osam osoba i dodatni gostinjski toalet omogućavaju komfor bez kompromisa. Vila ima i malu teretanu za rekreativce, vešernicu sa mašinom za pranje i sušenje, kao i prostor za opuštanje u dvorištu, tik uz masline i more.
Vila Panoramo Čiovo je u potpunosti klimatizovana, ima podno grejanje, bežični internet, pametne televizore, espresso aparat, sef i sve što je potrebno za bezbrižan boravak. Privatni parking je obezbeđen, a blizina Trogira, Splita i ostrva čini ovu lokaciju savršenom za istraživanje srednje Dalmacije.
Ova vila nije samo smeštaj – ona je pogled. Pogled koji obuhvata obrise ostrva u daljini, svetlost koja se lomi na talasima, i osećaj da ste konačno na pravom mestu, u pravom trenutku, daleko od svega, a opet blizu svega što vam je potrebno.
Sadržaji
-
Bašta
-
Bazen
-
Čisti peškiri
-
Klima uređaj
-
Kuhinja
-
Parking
-
Roštilj
-
Spa
-
TV
-
Veliki balkon
-
Veliki dnevni boravak
-
Veliko dvorište
-
Veš mašina
-
Wifi
U okolini
Duga uvala i Duboka uvala;
Plaža Labadusa;
Izlet brodom do Plave lagune;
Bitno za znati
Osobama mlađim od 21 godine boravak nije dozvoljen bez prisustva roditelja.
U objektu nije dozvoljena muzika uživo.
Lokacija
Adresa je informativnog karaktera, tačnu adresu dobijate prilikom rezervacije.